چرا باید تبلیغ کنیم به روایت داستان

چرا باید تبلیغ کنیم به روایت داستان

مغازه داری در یک کوچه خلوت و دور افتاده از خیابان های اصلی و جمعیت عظیم فعالیت می‌کرد. درحالی که او انتظار داشت بدون اینکه پولی خرج کند مشتریان زیادی هر روز به مغازه او سر بزنند. آخه این مغازه یک اغذیه فروشی کوچک بود. خانم آشپز در ابتدا حتی از تابلوی جلوی درب که حداقل کاری است که می‌توانست برای جذب مشتری انجام دهد نیز استفاده نمی‌کرد. روزها گذشتند و تنها افرادی که بوی فلافل های خوشمزه این مغازه به مشام آنها می‌رسید، هر از گاهی به اغذیه فروشی سر می‌زدند.

صاحب اغذیه فروشی بعد از مدتی متوجه شد که باید برای به فروش رسیدن غذاهایش دست به تبلیغات بزند، اما برای این کار دیر شده بود. زمانی فهمید چرا باید تبلیغ کند که کار از کار گذشته بود و بودجه ای برای انجام این کار نداشت؛ چون درآمدی از کسب و کارش حاصل نشده بود. این یک داستان خیالی نیست و واقعا اتفاق افتاده است. اغذیه فروشی نتوانست بیشتر از ۶ ماه به فعالیت خود ادامه دهد.

توصیه من اینه که حتما زمان و هزینه ای را به تبلیغات اختصاص بدهید. اگر در کوچه ای خلوت یا محیط دور افتاده ای از مشتریان بالقوه کسب و کار خود را ایجاد کنید که عملا افراد از وجود آن آگاهی ندارند، به احتمال زیاد بیزینس موفقی نخواهید داشت.

قطعا در این شرایط استراتژی های تبلیغاتی کمک حال شما خواهند بود. فکر کنید که آشپز داستان ما از تبلیغات بنری در خیابان های اطراف مغازه اش استفاده می‌کرد؛ یا اینکه تراکت هایی را برای معرفی کسب و کارش به سایر مغازه داران ارائه می‌کرد. در این شرایط می‌توانست نتیجه ای متفاوت بدست آورد.

چرا باید تبلیغ کنیم؟

چرا باید تبلیغ کنیم؟

چرا شمال نیاز

نیازمندی شمال نیاز با سئو عالی برای شما عزیزان فایی را به وجود آورده است تا در سرعت بالا در صفحه اول گوگل قرار گیرید .

پس از سالها فعالیت در امور تبلیغات تصمیم گرفته ایم تا راهنمای شما باشیم .

هر چند درج آگهی در فضای مجازی محدودیت‌های نشریه مکتوب را ندارد و همواره توصیه می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجه از هویت و اصالت آگهی ‎‌دهنده اطمینان حاصل کنید، اما شعار ما تغییر نکرده است . ما برای اطمینان شما آگهی‌های درج ده را بصورت شهر به شره درج می کنیم تا نیاز خود در هر شهر را متناسب پیدا نمایید .

قوانین تابع

کلیه قوانین مسئولیت های مرتبط با درج آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد و تیم شمال نیاز هیچ دخالتی در این امر ندارد .

درج آگهی رایگان

برای درج آگهی رایگان، شما می توانید در سایت شمال نیاز گهی مربوط به کسب و کارتان (آگهی استخدام – آگهی ملک – آگهی خودرو) را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید. اگر خدمات خاصی می دهید، اگر مغازه یا فروشگاه دارید یا اگر قصد فروش محصولات خود را دارید، تبلیغات در شمال نیاز یک فرصت عالی برای شماست تا پول بیشتری دربیاورید.

در این جا می توانید به فعالیت های تجاری خود بپردازید و آنرا به دیگر شهروندان معرفی نمایید. درصورتیکه می خواهید کالا و خدمات خود را در کمترین زمان به دیگران معرفی نمایید، فقط کافیست یک اطلاعیه در شمال نیزا بزنید.

 نیازمندی شمال

ما  فعالیت گسترده ای که از سال 1393 در راستای خدمات خاص ساختمانی شامل پنجره ، سفال های بام ، پله های گردان چوبی و فلزی داشته است . ما به شما این اطمینان را می دهیم .که بهترین برند از محصولات را در شمال کشور برای شما ارائه خواهم داد .

تجربه و رزومه ما موجب شده  است مشتریان ما بیش از ییش با ما قراردادهای خود را بستهاند . و با اعتماد بر انسجام ما خدمات تخصصی را به مجموعه نیازمندی ساختمانی شمال می سپارند .

طرف قرارداد با تولیدی های برتر و برندهای معتبر با بهترین شرایط برای شما است .

در انتخاب هر یک از بخش های مذکور در ساختمان خود حتما از ما کمک بگیرید .