تعمیر گیربکس اتوماتیک ارمنی در تهران

تعمیر گیربکس اتوماتیک ارمنی در تهران

کارگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک ” گیربکس رالی ” با بیش از 20 سال سابقه در امر تعمیرات خودرو فعالیت دارد .

1.خدمات این مجموعه شامل:

سرویسهای دوره ای گیربکس اتوماتیک ، شامل نصب دستگاه بر روی گیربکس و ریست کردن گیربکس ، چک کردن مقدار و رنگ و بوی روغن گیربکس اتوماتیک ، چک آپ کردن گیربکس توسط متخصصین مجرب گیربکس رالی .

2.رفع عیبهای گیربکس اتوماتیک شامل :

روشن شدن چراغ اضطراری ( برفی و اسپرت ) ، تقه زدن گیربکس در دمای پایین و بالای خودرو به خصوص در ترافیکها هنگام شروع به حرکت ، رفع عیب گازهای هرز خودرو از دنده ۱ به ۲، ۲ به ۳، ۳ به ۴ ، رفع عیب توان و قدرت کم گیربکس توسط تعمیر و تعویض تورک کانورتور (توربین) ، رفع عیب قفل شدن دنده از پارک به بقیه حالتهای گیربکس ، رفع عیب کابل و لیور دنده تا ۸۰ درصد بدون تعویض قطعه با هزینه کم ، رفع عیب نشانگرهای علائم گیربکس (P,R,N,D) ، تعویض روغن گیربکس اورجینال و کم کردن کنتور روغن گیربکس اتوماتیک توسط دستگاه عیب یاب

3.تعمیر انواع گیربکسهای اتوماتیک ۴، ۵، ۶ سرعته ۲۰۰۶ میلادی به بالا

4.تعمیر انواع گیربکسهای CVT

شماره تماس : 09127138292

جهت مشاهده آدرس سایت رو تصویر زیر بزنید :

تعمیر گیربکس اتوماتیک ارمنی در تهران

تعمیر گیربکس اتوماتیک ارمنی در تهران

چرا شمال نیاز

نیازمندی شمال نیاز با سئو عالی برای شما عزیزان فایی را به وجود آورده است تا در سرعت بالا در صفحه اول گوگل قرار گیرید .

پس از سالها فعالیت در امور تبلیغات تصمیم گرفته ایم تا راهنمای شما باشیم .

هر چند درج آگهی در فضای مجازی محدودیت‌های نشریه مکتوب را ندارد و همواره توصیه می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجه از هویت و اصالت آگهی ‎‌دهنده اطمینان حاصل کنید، اما شعار ما تغییر نکرده است . ما برای اطمینان شما آگهی‌های درج ده را بصورت شهر به شره درج می کنیم تا نیاز خود در هر شهر را متناسب پیدا نمایید .

قوانین تابع

کلیه قوانین مسئولیت های مرتبط با درج آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد و تیم شمال نیاز هیچ دخالتی در این امر ندارد .

درج آگهی رایگان

برای درج آگهی رایگان، شما می توانید در سایت شمال نیاز گهی مربوط به کسب و کارتان (آگهی استخدام – آگهی ملک – آگهی خودرو) را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید. اگر خدمات خاصی می دهید، اگر مغازه یا فروشگاه دارید یا اگر قصد فروش محصولات خود را دارید، تبلیغات در شمال نیاز یک فرصت عالی برای شماست تا پول بیشتری دربیاورید.

در این جا می توانید به فعالیت های تجاری خود بپردازید و آنرا به دیگر شهروندان معرفی نمایید. درصورتیکه می خواهید کالا و خدمات خود را در کمترین زمان به دیگران معرفی نمایید، فقط کافیست یک اطلاعیه در شمال نیزا بزنید.

 نیازمندی شمال

ما  فعالیت گسترده ای که از سال 1393 در راستای خدمات خاص ساختمانی شامل پنجره ، سفال های بام ، پله های گردان چوبی و فلزی داشته است . ما به شما این اطمینان را می دهیم .که بهترین برند از محصولات را در شمال کشور برای شما ارائه خواهم داد .

تجربه و رزومه ما موجب شده  است مشتریان ما بیش از ییش با ما قراردادهای خود را بستهاند . و با اعتماد بر انسجام ما خدمات تخصصی را به مجموعه نیازمندی ساختمانی شمال می سپارند .

طرف قرارداد با تولیدی های برتر و برندهای معتبر با بهترین شرایط برای شما است .

در انتخاب هر یک از بخش های مذکور در ساختمان خود حتما از ما کمک بگیرید .