وبلاگ - آخرین اخبار

تعمیرات تخصصی گیربکس اتومات در تهران

تعمیرات تخصصی گیربکس اتومات در تهران | گیربکس رالی، کارگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک با بیش از 20 سال سابقه، به عنوان یکی از برترین‌ها در زمینه تعمیرات خودرو شناخته می‌شود.

تعمیرات تخصصی گیربکس اتومات در تهران

تضمین کیفیت و حرفه‌ای بودن ما به عنوان گیربکس رالی نه تنها از تخصص بیش از دو دهه‌ای ما ناشی می‌شود، بلکه خدمات ما از جزئیات ناپذیر تا اصول علمی پیشرفته طراحی شده است. مشتریان ما اعتماد خود را به دلیل رفع عیوب با تضمین، گارانتی یک ساله، و حمل خودرو به تمام نقاط کشور، به ما سپرده‌اند. با گیربکس رالی، تجربه کنید تا ما را به عنوان گزینه‌ای بی‌همتا در دنیای تعمیر گیربکس اتوماتیک بشناسید.

خدمات ما شامل تعویض گیربکس، تعمیر گیربکس، تعویض زنجیر گیربکس، تعویض کلاچ گیربکس، تعمیر سیستم کنترل الکترونیکی گیربکس، تعمیر سنسورها و تسترهای مختلف گیربکس می باشد. همچنین ما قطعات خراب شده را جایگزین می کنیم تا عملکرد گیربکس به حالت اولیه برگردد. تمام تعمیرات توسط متخصصین مجرب انجام می شود تا از کیفیت بالای کار تضمین شود.

n تعمیرات تخصصی گیربکس اتومات در تهران n

گیربکس رالی در تهران

استان تهران استانی در شمال-مرکزی ایران با جمعیت بیش از ۱۴ میلیون نفر و مساحتی کمتر ۱۳۰۰۰ کیلومتر مربع است. این استان پرجمعیت‌ترین استان ایران است و از نظر مساحت پس از استان‌های قم و البرز، سومین استان کوچک ایران است.

شهر تهران به عنوان مرکز استان تهران و پایتخت ایران در مرکز این استان قرار دارد. شهر تهران با جمعیتی بالغ بر ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بزرگترین شهر ایران و دومین شهر بزرگ پس از دهلی نو در خاورمیانه است.

از مهم‌ترین شهرهای دیگر استان تهران می‌توان به کرج با جمعیت بیش از یک میلیون و صد هزار نفر، شهریار با جمعیت بیش از ۶۰۰ هزار نفر، ری با جمعیت بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر، شهر جدید پردیس با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر و شهر صنعتی کنگان با جمعیت بیش از ۳۰۰ هزار نفر اشاره کرد.

تعمیر گیربکس در تهران

در تهران تعمیرگاهای گیربکس زیادی وجود دارد ولی تمامی تعمیرگاه ها بهترین نیستند! حالا چرا باید به گیربکس رالی اعتماد کنیم ؟

مزایای گیربکس رالی :

مشاوره و عيب يابي رايگان

با مشکلات و ايرادات ممکن در گيربکس خودرويتان، در مجموعه گيربکس رالي ما آماده‌ خدمت رساني به شما هستيم، ميتوانيد با تماس به کارشناسان ما به صورت رايگان از مشاوره و راهنمايي حرفه‌اي بهره‌مند شويد.

حمل و نقل خودرو

اگر گيربکس خودرويتان خراب شده و امکان جابجايي وسيله نقليه‌تان وجود ندارد، با ما تماس بگيريد. ما خدمات جابجايي و حمل خودرو را تا تعميرگاه ارائه مي‌دهيم تا خودروي شما با احتياط کامل به مجموعه برسد.

تعمیرکاران حرفه ای

همه کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه گیربکس رالی، افرادی با تجربه و متخصص در زمینه تعمیرات گیربکس‌های اتوماتیک خودروهای داخلی و خارجی هستند.

گارانتي يک ساله

گيربکس رالي با افتخار در تعمير انواع گيربکس اتوماتيک تخصص داريم و يک سال گارانتي براي خدماتمان ارائه مي‌دهيم. در صورت بروز مشکلات پس از تعمير، ما بدون هزينه‌اي، خدمات رفع عيب را براي شما ارائه خواهيم داد.

تعامل با مشتري

با احترام به مشتريان، در مجموعه گيربکس رالي، تلاش ما براي ارائه خدمات با کيفيت بالا و رضايت کامل شماست.

ضمانت قطعات

تمامي محصولات و قطعات نو و استوک تهيه شده توسط مجموعه گيربکس رالي به صورت اورجينال از يک سال يا 30 هزار کيلومتر ضمانت، برخوردار هستند.

n

برخی از برند های تحت پوشش گیربکس رالی

n

1
2
3
4
5
11
10
9
8
7
6
12
13
14
15
16
17
19
18

n تعمیرات تخصصی گیربکس اتومات در تهران n

 گیربکس AMT دارای مزایای زیر است:

قیمت پایین تر تعمیر و نگهداری به دلیل ساده تر بودن سیستم آن

قیمت پایین تر از سایر گیربکس ها به دلیل پیچیدگی کمتر ساختار فنی

انتقال بی وقفه و بدون اتلاف وقت نیرو از موتور به جعبه دنده به دلیل وجود کلاچ برقی

امکان افزایش تعداد دنده های گیربکس و در نتیجه، شتاب گیری بیشتر به دلیل نوع ساختار و عملکرد آن

سبک تر شدن وزن خودرو به دلیل ابعاد کوچک تر این گیربکس نسبت به سایر گیربکس ها

کاهش مصرف سوخت و آلایندگی( جلوگیری از گاز خوردن بیجا و کنترل دور موتور به دلیل وجود دریچه گاز برقی)

افزایش کیفیت و عمر قطعاتی چون کلاچ ( کنترل شدن از طریق برق و برنامه نرم افزاری به جای کنترل مکانیکی توسط انسان)

n

n “با تعمیراتn گیربکس رالی n خودرویتان به موفقیت نزدیکتر است!”n

n

برا اطلاعات بیشتر در مورد گیربکس AMT رو کلمه لینک کلیک کنید.